קידום לדף ראשון בגוגל

האם אי פעם רצית באמת להתחיל לקבל תנועה באתר?

האם האתר שלך מופיע בדף הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל?

כדי להגיע לדף ראשון בגוגל הדירוג הוא מה משווקים רבים שואפים. אם ניסית בעבר ולא הצליח, תמשיך לקרוא, המאמר הזה הוא בשבילך!

כולנו יודעים כי מקבל את האתר שלך מדורגת ביותר עבור מילות מפתח נישה שלך, מביא תנועה אורגנית חינם לאתר שלך ואם זה ההזדמנות לעשות קצת כסף, אבל איך זה נעשה?

אולי ניסית שיטות תנועה קידום אתר בגוגל בעבר עם תוצאות משתנות, לא לוותר, וגם כאשר שילם התנועה יש את מקומה, תנועה אורגנית חופשית היא מאוד בר קיימא מה שהופך אותו נקודת מושלמת להתחיל את ההרפתקה שלך באינטרנט.

בוא נסתכל מקרוב על איך זה היה אפשרי לקבל דף ראשון בגוגל מדורגות מספר פעמים עבור ביטוי זה מילת מפתח בתוך ימים.

ראשית, אני משתמש בפלטפורמות חינמיות אשר יש יתרונות טבעיים טבעיים לקידום אתרים, ובניגוד למה שרבים מאמינים, ניתן להשתמש לא רק עבור בלוגים, אבל עבור אתרים סטטיים, לסחוט דפים או היברידית של כל שלוש, ו – Word העיתונות מקובל מאוד על גדול!

כמו שאני אוהב לומר הכל מתחיל עם מילות מפתח וזה עושה! הזמן רודף אחרי מילות מפתח תחרותי הוא הזמן מבוזבז ותסכול אתה לא צריך. מחקר מילות מפתח הוא נושא משלו, ואני לא מכסה אותו כאן, אבל תוכלו למצוא את הזמן המושקע בפיתוח היכולות שלך בתחום זה יהיה מתוגמל היטב.

עכשיו תן לי רק לומר כמה דברים על מילות מפתח. ראשית, על הסיכוי הטוב ביותר שלך לקבל את דף גוגל מיקום אחד, ללכת על מה שנקרא זנב ארוך מילות מפתח או ביטויים של 3 מילים או יותר, כגון להתחיל לקבל את התנועה באתר, ולבנות את מסע הפרסום שלך סביב ביטוי זה, שנית, אני רוצה להשתמש ביטוי כי אני באמת יכול להקליד כמו חיפוש, וזה יכול להיות בקלות מטבע הדברים להיות עבד לתוך הטקסט של דף האינטרנט או המאמר.

אוקי זה מה שאתה רוצה לדעת.

 

תן שם לדף האינטרנט שלך עם ביטוי מילת המפתח שלך. פשוט מספיק, אבל זה יגרום תג הכותרת שלך. הטקסט יוצג בסרגל הכחול בחלק העליון של חלון הדפדפן זה יגיד את מנוע החיפוש עכבישים מה אתה כל על ויהיה גם את הכותרת ב SERPs, מנוע החיפוש דפי תוצאות, הדף הראשון ב- גוגל לדוגמה, זה גם אומר המחפש האנושי הם הגיעו למקום הנכון. זה התג החשוב ביותר שלך.

השתמש ביטוי מילת המפתח כמו כותרת משנה המכונה גם תג H1. זה יגיד מנוע החיפוש עכבישים תוכניות לסרוק את האינטרנט איסוף מידע להוסיף אינדקס של מנוע החיפוש מה שחשוב על הדף שלך, למשל …

להגיע לדף הראשון בגוגל!

השתמש בטקסט עוגן. זהו גורם מפתח. קידום אתר הוא על הרלוונטיות, זה מה מוערך ביותר על ידי מנועי החיפוש, ואחת הדרכים להציג הרלוונטיות היא על ידי בעל הקישורים הנכנסים שלך המתארים את תוכן הדף שלך. טקסט עוגן backlink על המסך ירו דוגמא לעיל היה ברור לקרוא, התחל קבלת התנועה באתר.

 

קבל קישורים נכנסים מבלוגים. תגובה על בלוגים בתוך הנישה שלך, להיות המפרסם העליון. אחד הטובים ביותר שלי בחזרה אסטרטגיות הקישור הוא בלוג להעיר, זה קל, יעיל ואתה מקבל את היתרון הנוסף של קריאת המון בלוגים בתוך הנישה שלך וכך ללמוד דברים.

החשוב ביותר על קישורים אלה הוא שאתה יכול לקבל קישורים נכנסים טקסט עוגן לאתר שלך מתוך בלוגים מסוימים לך להגיב.

כאשר הערות להגיש טופס מבקש, שם, לשים את ביטוי המפתח שלך, קטע זה מקושר לכתובת שאתה קלט על טופס זה. מבחינת מנועי החיפוש מודאגים, זה הצבעה גדולה עבור הרלוונטיות לנושא שלך ביחס לאתר שלך, ואת בא מתוך אתר אינטרנט של עניין דומה או מתחרה, ולכן זה אחד הטובים ביותר של צורות תמיכה באתר האינטרנט שלך יכול לקבל, ולכן קישורים טקסט עוגן כל כך חשוב.

כדי לקבל דף ראשון בגוגל! יש את רוב הקישורים המצביעים לאתר שלך בצורה של קישורי טקסט עוגן.

כאשר מחפשים בלוגים להגיב על, להתחיל עם אלה גוגל כבר הוכיחו מוערכים מדורגת עמוד אחד. הקישור האחורי שלך יהיה אפוא בעל ערך רב יותר, פשוט להקליד את ביטוי המפתח שלך אני אוהב את גוגל למשל לתוך החיפוש ולבחור את הבלוגים המפורטים למעלה.

וריאציה על הבלוג תגובות הופך למגיב למעלה. בלוגים רבים לתגמל פרשנים רגילים עם קישור המפרסם העליון. זה חדשות טובות, כמו המגיב העליון אתה מקבל ליניארי

מכל דף בבלוג. זהו תהליך חודשי כל כך להיכנס בתחילת בתחילת חודש חדש אחת או שתי הערות יקבלו אותך בתיבה של המגיב העליון. חלק האסטרטגיה שלך הקישור הבניין צריך לכלול גם מאמר בכתב, ודא כי הקישורים בתיבה המשאב שלך הם טקסט עוגן ולא פשוט את כתובת האתר שלך. השלב הבא הוא חיוני וצורה רבת עוצמה של תרגול קידום אתר. הגשת זה שוב היא טכניקה פשוטה אבל אחד אשר ידוע מעט ואם עשית את השלבים הנל יאפשר לך מהר לעקוב ולקבל להיות בדף הראשון בגוגל!. למד בדיוק איך לרתום את הכוח מוסתר של הזנת RSS הגשת לדירוג עמוד מהיר.